גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

ביטוח רפואי משלים - "הפניקס"

ביטוח רפואי קבוצתי לחברי הסגל האקדמי

מיק_20190204174911.619_20190226130530.711.png

מייל שנשלח ב- 5.5.2021 מיו"ר ארגון הסגל האקדמי

שלום רב

מטרת המכתב היא להעביר שני עדכונים לחברי הארגון.
ראשית לגבי עדכון פוליסת ביטוח הבריאות הקבוצתי של ארגון הסגל. כחלק מהחוזה אל מול חברת הפניקס שהיא מפעילת הפוליסה, אנו נדרשים לבצע עדכון בתנאי הפוליסה לאור גירעון לא קטן שבו נמצאת הפוליסה בשלב זה.

העדכון השני במכתב זה הוא בנושא שונה לחלוטין הנוגע לתפקידו של ארגון הסגל כארגון עובדים. אושרה בוועד הארגון החלטה לגבי מימון הוצאות משפטיות של חברי הארגון ככל שאלו קשורות לתחום יחסי העבודה. החלטה זו משקפת את תפקידו של ארגון הסגל כארגון עובדים העומד מאחורי החברים בו  בכל הקשור ליחסי עבודה. נוסח ההחלטה מובא בנספח למכתב זה.

מצ"ב 2 מסמכים

_________________________________________________________________________________________________________

 שלום חברים,

החל מ-6.2015 נכנסה לתוקף פוליסת ביטוח הבריאות הקבוצתית של חברי הסגל האקדמי בחברת "הפניקס".

בהמשך העמוד ניתן לעיין בתקציר הפוליסה, בחוברת הפוליסה המלאה.

את חברי הסגל מלווים יועצי ביטוח בלתי תלויים מחברת "מלמד יועצים". תפקידם לסייע לחברי הסגל לממש את מירב הזכויות האפשרויות מהפוליסה, ולסייע בכל הקשור להתנהלות מול חברת הביטוח.

כמו כן, מעמידה חברת מלמד יועצים לרשותכם אתר אינטרנט עם "אזור אישי" אליו ניתן להיכנס עם מספר תעודת זהות, ובו ניתן להוריד טפסי תביעה רלוונטיים, ולקבל מידע והנחיות מסודרות על אופן הגשת תביעה.

כתובת אתר האינטרנט הינו: www.mic.co.il

הערה: עפ"י הנחיית רשות הפיקוח על הביטוח, החל מתאריך 1.1.2018 לא ניתן למכור יותר ביטוחי סיעוד קבוצתיים. לכן כיסוי זה, המופיע בפרק ו' בפוליסה, אינו רלוונטי עוד.

מענה על שאלות:

  • בנושאי רישום, הצטרפות, גריעה – הצוות במשרדי הסגל האקדמי הבכיר בטלפון: ‎‎04-8292430‏‏ ובכתובת הדוא"ל: nuritg@technion.ac.il.
  • בנושאי זכאות, כיסויים בביטוח, אופן התביעה והתנהלות מול חברת הביטוח – צוות מלמד יועצים, בטלפון: 09-7655326 או בדוא"ל: info@mic.co.il.

כמו כן, עומד לרשות חברי הסגל האקדמי שירות "היועץ שלי", המסייע לאיתור וביטול פוליסות כפולות ומיותרות בתחומי הבריאות, סיעוד, חיים, תאונות אישיות ועוד.

קישור לאתר ה"יועץ שלי":  https://www.myexpert.co.il/tec

הטבות לחברי הסגל ובני משפחותיהם בשירות "היועץ שלי":

  • בדיקה ראשונית ללא עלות.
  • הנחה של 20% בעלות פגישת הייעוץ.

בברכת בריאות שלמה.

צטרפו לרשימת דיוור