ארגון הסגל האקדמי בטכניון
הודעות הארגון

הודעות הארגון

 

סיום פרק הביטוח הסיעודי הקבוצתי המעוניינים בהמשכיות הביטוח הסיעודי ללא צורך בהצהרת בריאות, בהנחה של 25%, לרכוש עד ל- 28.2.2018.

22 בפברואר, 2018

בהוראת רשות הפיקוח על הביטוח, בתאריך 31.12.2017 תם הכיסוי הסיעודי-קבוצתי בכל הקולקטיבים בארץ, ובתוכם, גם קולקטיב חברי הסגל האקדמי הבכיר בטכניון.

אין בהחלטה זאת כל השפעה או השלכה על ביטוח הבריאות – הוא ממשיך כסדרו לפי כל תנאי הפוליסה.

לקראת סיום הכיסוי הסיעודי-קולקטיבי הועברו לחברי הסגר הרצאה וחומרים נלווים אשר יסייעו בבחינת הצורך בכיסוי סיעודי, כל אחד לפי מצבו וצרכיו. חומרים אלו נשלחו לחברים והינם זמינים במשרדי מזכירות הוועד.

חברים אשר יהיו מעוניינים בהמשכיות הביטוח הסיעודי באופן פרטי בחברת הפניקס, ללא צורך במילוי הצהרת בריאות וברצף ביטוחי מלא (עד גובה הכיסוי שהיה להם באופן קבוצתי), ובהנחה של 25% מתעריפי הפניקס, יוכלו לרכוש אותו עד לתאריך 28.2.2018. את הרכישה יש לבצע בפניה למוקד הפניקס בטלפון 03-7141338 ובמילוי טופס המשכיות.

חשוב לדעת, מי שיחליט לרכוש פוליסה כזו הביטוח יחול לגביו באופן רטרואקטיבי מ- 1.1.2018 וכמובן גם התשלום עבור הפוליסה.

לידיעה, רוב ניכר של חברי סגל שהסתייעו בלוח העזר לבדיקת הצורך בביטוח סיעודי הגיעו למסקנה כי אין להם צורך ברכישת ביטוח סיעודי נוסף. אי לכך אנו ממליצים, למי שטרם עשה זאת, לבצע את הבדיקה טרם קבלת החלטה כלשהי.

כתמיד, עומד לשירותכם ייעוץ בלתי תלוי מחברת הייעוץ אשר מלווה את חברי הסגל בכל שאלה והכוונה לסיוע בקבלת ההחלטות הנכונות. ניתן לפנות אליהם בדוא"ל: info@mic.co.il או בטלפון: 09-7655325.


מסמכים מקושרים